Varžybos l'Alquería lygoje pažymėtos lietuvių pergale

Po ilgos pertraukos buvo sužaistos krepšinio rungtynės l’Alquería lygoje, kurioje dalyvauja mūsų tautiečiai VLKK “Lietuva”.

Š.m. gegužės 2 dieną, 16 val., lietuviai susirungė su CB Eliseo Vidal komanda ir pasibaigus rungtynių laikui, lietuviai galėjo džiaugtis pergale rezultatu 71 : 55.

Rungtynės prasidėjo įtemptai, nes pirmasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis 15:15, tačiau nuo antrojo kėlinio VLKK “Lietuva” vyrai išsiveržė į priekį – 2-asis kėlinys baigėsi rezultatu 16 :11. Trečiasis kėlinys buvo itin nesėkmingas varžovų komandai, kurį pralaimėjo net 14 taškų skirtumu (23 : 9). Nepaisant to, kad paskutiniame kėlinyje lietuviai atsiliko nuo varžovų (17 : 20), tačiau galutinis rezultatas buvo VLKK “Lietuva” naudai.

Būtinai palaikykite mūsų vyrų krepšinio komandą tolimesnėse kovose!